O firmie

Biznes zrodził się z pasji do sportów wodnych, mazurskiej przyrody i chęci podzielenia się tym z fajnymi ludźmi. Wykorzystaliśmy dotację z funduszy unijnych, dzięki czemu mogliśmy nabyć sprzęt unikatowy na skalę kraju, który daję niesamowite możliwości. Chcemy aby każdy, kto skorzysta z naszych usług poczuł wyjątkowy klimat mazurskich jezior w połączeniu z dobrą i bezpieczną zabawą.

O nas

Rafał Bielak

tel. +48 509 979 863

rafal@mazuryprzygoda.pl

Pochodzi z Mazur, pasjonat sportów ekstremalnych , mazurskiej przyrody. Przygodę ze sportami wodnymi rozpoczął w wieku kilkunastu lat na nartach wodnych. Od tamtego czasu na stałe związał się ze środowiskiem wodnym. Od 2005 rozwija ofertę turystyczną na Mazurach.

Franciszek Łapiński

tel. +48 735 244 398

franek@mazuryprzygoda.pl

Zakochany w mazurskich lasach i jeziorach. Z zawodu filmowiec Kształcił się w Warszawskiej Szkole Reklamy i na wydziale operatorskim, na kierunku Realizacja Filmowa i Telewizyjna w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi. Błyskawicznie zdobywał doświadczenie zawodowe, przez dwa lata pracując dla MTV Polska. Równocześnie, w 2009 roku założył firmę 16na9 Film Studio. Realizował wiele filmów dla firm charterowych na Mazurach.